top of page

Kite kurzy

Kite kurzy na Lipně i v zahraničí, skupinové i individuální. 

 

Vyberte si ze široké nabídky jednodenních, dvoudenní či vícedenních kurzů pro začátečníky i pokročilé. Kurzy je možné věnovat také jako dárek. 

Našli jste vhodný kurz, ale nejsou u něj vypsané termíny? Napište mi a domluvíme se individuálně dle vašich časových možností. Kurzy můžete pohodlně koupit také prostřednictvím našeho E-SHOPU.

A pokud byste přeci jen ocenili ještě více tepla, žádný problém, vezmeme vás na kiteboardingové top destinace ve světě dle vašeho přání. Napište nám!

Tak do toho! 

Žádný kurz jste nevybrali nebo máte dotazy? Zavolejte nebo napište a společně VYBEREME TO PRAVÉ právě pro vás. 

 

Kurzy sestávají  z teoretické přípravy (technika, aerodynamika, meteorologie, bezpečnost) a z praktické části. V kurzech využíváme také videoprojekci ze světa kitingu, výukové filmy natočené jak v Čechách, tak v zahraničí.

202366442_1148730758943950_6415843648839839821_n.jpg

WING - WING - WING

kite wing, wing SUP, wing surf, wing foil, wingskateboarding

Nejenom RedBull ti dává křídla...

 

Zdá se ti kiteboarding na začátek těžký? Nemáš chuť nebo čas trávit v kurzu celý den? Vyzkoušej novinku! Jízdu s nafukovacím křídlem zvládne opravdu každý, to ti garantujeme. 

Ovládání wingu je velice snadné a intuitivní pro muže, ženy a dokonce i děti.  Během dvou hodin se naučíte křídlo ovládat a můžete drandit na in-linech, skateboardu, longboardu, paddleboardu, lyžích, snowboardu, bruslích, ...

a vlastně úplně na čemkoliv :)

  • Termíny domlouváme také individuálně dle vašich možností. Napište nám!


    Načítání dnů...

    2 490 českých korun
Kotva WING
bottom of page